KARNATECH to nowoczesne przedsiębiorstwo produkcyjno – usługowe o wysokich kompetencjach technologicznych działające od 1989 r. KARNATECH specjalizuje się w produkcji elementów form odlewniczych, konstrukcji stalowych i urządzeń przemysłowych. Dodatkowo, KARNATECH realizuje usługi remontów linii produkcyjnych, relokacji maszyn oraz wszelkich nietypowych zleceń dla przemysłu. 

KARNATECH jest również producentem specjalistycznych stanowisk pracy warsztatowej Workbench PowerLift.


Ponad 33 lata doświadczenia Karnatech

about-us

KARNATECH posiada własne hale produkcyjne oraz magazynowe wyposażone w nowoczesny park maszynowy wysokiej klasy, takich jak m.in. maszyny i centra obróbcze CNC 3 i 5-osiowe, prasę krawędziową L400, automaty spawalnicze, gilotyny etc.

Historia firmy

Andrzej Karnat tworzy w Nisku „Zakład Usługowo-Handlowy wod.-kan., c.o. i gaz” specjalizujący się początkowo w blacharstwie samochodowym, a następnie w ślusarstwie i produkcji filtrów do wody oraz gazowych skrzynek – dostarczając je do okolicznych sklepów i hurtowni wod-kan.

1989 r.

Przeniesienie firmy do nowego, przydomowego warsztatu o pow. 300m2. Działając pod nową nazwą: KARNATECH firma poszerza ofertę o drobne konstrukcje stalowe, szafy ubraniowe, ogrodzenia, bramy garażowe – na potrzeby okolicznych zakładów przemysłowych.

1994 r.

Zakup hali o pow. 750 m2 zlokalizowanej w Stalowej Woli na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Wisłosan. Generalny remont i przeniesienie zakładu produkcyjnego do Stalowej Woli.

2005 r.

Lata ciągłych inwestycji m.in. w ulepszenie i unowocześnienie parku maszynowego, w tym zakupu lasera CNC do precyzyjnego wypalania blach. Poszerzenie grona nowych klientów o największe zakłady regionu o znaczeniu międzynarodowym.

2006 – 2015 r.

Budowa i oddanie do użytku nowej hali produkcyjnej o powierzchni 1500m2 w celu poszerzenia działalności w kierunku precyzyjnej obróbki CNC.

2016 r.

Zakup najnowocześniejszych obrabiarek CNC, wdrożenie programowania i modelowania CAD/CAM. Zwiększenie o połowę liczby zatrudnionych oraz uzyskanie certyfikacji ISO 9001:2015 oraz TÜV Rheinland.

2017 – 2021 r.

Prace nad nowym wizerunkiem i identyfikacją wizualną firmy. Uruchomienie produkcji seryjnej stołów warsztatowych – zaawansowanego i innowacyjnego stanowiska pracy.

2022 r.

Zainteresowany ofertą?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub umów się na spotkanie.
W celu uzyskania wyceny możesz dodać załącznik rysunkowy.

kontakt

Dane kontaktowe

  • KARNATECH Andrzej Karnat
  • ul. Kazimierza Mireckiego 21,
  • 37-450 Stalowa Wola
  • +48 158 135 409