25 lat doświadczenia

Firma Karnatech od 1989 roku tworzy innowacyjne produkty i technologie. 

Park maszynowy

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem, m.in. prasy krawędziowe CNC, laser, automaty spawalnicze, gilotyny, lakiernia

 

 

projekt konstrukcji

Usługi projektowe

Nasi inżynierowie i architekt zaproponują najkorzystniejsze rozwiązanie i zadbają o właściwy nadzór nad realizacją projektu. 

 

Profesjonalny zespół

KARNATECH zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, którzy podejmą się każdej, nawet najbardziej wyszukanej realizacji, doświadczenie i profesjonalne podejście gwarantują najwyższą jakość i zgodność z projektem.

O Firmie

Podstawową osią działalności firmy "KARNATECH" jest świadczenie usług w zakresie produkcji konstrukcji stalowych i obróbki stali. Firma wykonuje szeroki zakres prac budowlano-remontowych szczególnie na potrzeby dużych zakładów przemysłowych regionu, ale także indywidualnych zleceniodawców.

 

Długoletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalną obsługę, najwyższy poziom i jakość wykonania usługi, a zespół projektowy zaproponuje optymalne rozwiązania zaspokajające potrzeby najbardziej wymagającego klienta. Stawiamy na innowacyjność, dbamy o funkcjonalność i ergonomiczność produktów oraz zapewniamy kompleksową obsługę od projektu po montaż. Realizujemy nietypowe projekty, podchodząc do każdego zlecenia indywidualnie.

 

Korzystamy wyłącznie z najlepszej jakości materiałów renomowanych producentów i rygorystycznie przestrzegamy standardów i względów bezpieczeństwa. Rozwijamy się systematycznie, poszerzając zakres usług, stale rozbudowując swój park maszynowy,  a także inwestując we własne hale produkcyjne.

Staramy się być odpowiedzialni społecznie, dbając o środowisko naturalne, recykling materiałów, ograniczając zużycie energii.

 

Jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym, mamy stabilną pozycję na rynku oraz szerokie grono współpracujących firm. 

 

Współpracujemy z największymi przedsiębiorstwami regionu działającymi w Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej Euro-Park Wisłosan oraz klientami indywidualnymi

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

 

 

 

Ta strona wykorzystuje technologię "Cookies", która rozszerza możliwości jej działania